Produkte paruke për femra
Produkte për zgjatje flokësh
Rreth Nesh
Produkte paruke për meshkuj

Dëshmoni cilësinë e flokëve të adhuruar nga influencues të panumërt paruke

 • Dëshmoni cilësinë e flokëve të adhuruar nga influencues të panumërt të parukeve (8)
 • Dëshmoni cilësinë e flokëve të adhuruar nga influencues të panumërt paruke (7)
 • Dëshmoni cilësinë e flokëve të adhuruar nga ndikues të panumërt të parukeve (6)
 • Dëshmoni cilësinë e flokëve të adhuruar nga influencues të panumërt paruke (5)
 • Dëshmoni cilësinë e flokëve të adhuruar nga influencues të panumërt paruke (4)
 • Dëshmoni cilësinë e flokëve të adhuruar nga influencues të panumërt të parukeve (3)
 • Dëshmoni cilësinë e flokëve të adhuruar nga influencues të panumërt paruke (2)
 • Dëshmoni cilësinë e flokëve të adhuruar nga influencues të panumërt të parukeve (1)
 • jo-kirurgjikal-zëvendësues-feniks
 • Koleksioni i indeve
 • Maja e Kokës
 • Dëshmoni cilësinë e flokëve të adhuruar nga influencues të panumërt paruke

Produktet e veçuara

 • Zgjatje flokesh
  Zgjatje flokesh
 • Burra
  Burra
 • Gratë
  Gratë
Më shumëMë shumë

Etiketa private e flokëve dhe veglave

Po kërkoni flokë me porosi?Specialistët tanë mund të ndihmojnë burimin për ju!
Flisni me Ekipin tonë

Më shumëMë shumë

Nuk jeni i sigurt se cili produkt është i duhuri për klientin tuaj?
Le të ndihmojmë!

Më shumëMë shumë

Nxisni biznesin tuaj të flokëve me paruket/paruket e personalizuara

Ouxun është një prodhues lider në Kinë i specializuar në copa flokësh dhe paruke me porosi për femra dhe meshkuj.Sistemet tona të flokëve me porosi janë krijuar që të jenë praktikisht të padukshme dhe të duken shumë natyrale.Ne krenohemi me ruajtjen e standardeve tona të larta, duke përdorur teknika të tilla si nyja me dorë për të rritur qëndrueshmërinë dhe për të siguruar një dizajn të lehtë, të ftohtë dhe të rehatshëm.Çdo produkt me porosi është i përshtatur për preferencat tuaja specifike, duke përfshirë ngjyrën, kaçurrelat, gjatësinë dhe drejtimin e flokëve.Me një nga sistemet tona të personalizuara, klientët tuaj mund të jetojnë me siguri ashtu siç dëshironi, pavarësisht nëse është duke fjetur, duke bërë dush apo duke marrë pjesë në një sport aktiv.

Shiko më shumë me porosiShiko më shumë me porosi

Ne përqafojmë të gjithë pronarët e bizneseve të flokëve me shërbime të plota

Pse jemi të ndryshëm nga të tjerët

Përfitimet për biznesin tuaj të flokëve

Krijimi i flokëve - Asgjë nuk krahasohet

Ouxun Hair qëndron si një simbol global i përsosmërisë artizanale, i specializuar në përpunimin e parukeve 100% të flokëve të njeriut Remy/Virgin, mbulesave të flokëve, zgjatimeve të flokëve, tupave për meshkuj dhe më shumë.Përkushtimi ynë ndaj cilësisë dhe mjeshtërisë së përpiktë na veçon, duke e bërë çdo pjesë të padukshme, magjepsëse në lëvizje dhe luksoze në prekje.Kjo i fuqizon si femrat ashtu edhe meshkujt një besim të pashembullt.Për më tepër, ne ndihmojmë shitësit me shumicë, shpërndarësit, bizneset e reja të flokëve, pronarët e salloneve dhe parukierët në arritjen e suksesit më madhështor.

Prodhimi i flokëve të dobët për projektin tuaj për flokët/paruket/zgjatjen e flokëve

 • Vetëm cilësia më e mirë e flokëve
 • Zbuloni Materialet
 • 100% Kontroll i Cilësisë
 • Paketa që të merr frymën

Pse Ouxun Hair është zgjedhja juaj më e mirë në biznesin e flokëve

Rishikimet e përditësuara nga klientët tanë

Suksesi ynë matet nga mënyra se si ndihen klientët tanë për përvojën e tyre me ne.

 • Alisa

  Unë absolutisht e adhuroj cilësinë e zgjatjeve të flokëve që bleva nga Ouxun Hairs.Përzierja e qetë me flokët e mi natyralë dhe qëndrueshmëria e zgjatimeve i tejkaloi pritjet e mia.Faleminderit për dorëzimin e një produkti që me të vërtetë rrit pamjen e klientëve të mi

  Alisa
 • Amelo

  Paruket e tua të mrekullueshme mjekësore dhe topi i flokëve kanë ndryshuar lojën për biznesin tim.Cilësia, komoditeti dhe opsionet e personalizimit kanë tejkaluar pritjet e mia.Klientëve u pëlqen sa natyrale duken dhe ndjehen, dhe përshtatja e rregullueshme ofron besim shtesë.Faleminderit për ofrimin e një produkti kaq të vlefshëm që bën një ndryshim të vërtetë në jetën e njerëzve. Gjithashtu dua të përgëzoj komunikimin dhe efikasitetin e ekipit tuaj gjatë gjithë procesit të blerjes.Angazhimi juaj për përsosmëri është i dukshëm nga fillimi në fund.

  Amelo
 • Benjamin

  Duke qenë një mbrojtës i përkushtuar i Ouxun Hairs për vite, tani jam i privilegjuar t'i përfaqësoj ata si ambasador i tyre.Për sa i përket cilësisë dhe mjeshtërisë, sistemet e tyre të flokëve qëndrojnë kokë e shpatulla mbi ato të furnitorëve të tjerë me të cilët kam bashkëpunuar.Që nga përfshirja e produkteve të tyre, studioja ime e flokëve ka dëshmuar një rritje të paprecedentë. Roli im si ambasador nënvizon besimin dhe besimin e palëkundur që kam tek Ouxun Hairs.Lidhja me to më mbush me krenari dhe i mbështes me gjithë zemër për këdo që është në kërkim të sistemeve të jashtëzakonshme të flokëve.Partneriteti ynë po bën një ndikim transformues në industrinë e humbjes së flokëve, duke rritur jetën dhe lulëzimin së bashku.

  Benjamin
 • Chelsea

  Për më shumë se një dekadë, bashkëpunimi im me Ouxun Hairs ka qenë i palëkundur.Gjatë këtyre dhjetë viteve, rrugëtimi ynë filloi si një sallon modest në Londër, dhe sot, ne qëndrojmë me krenari si një nga markat kryesore të flokëve në MB.Ky transformim i jashtëzakonshëm nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e palëkundur të Ouxun Hairs.Falënderimi im i përzemërt shkon për ta për ndihmën e tyre të paçmuar në rrugëtimin tonë të rritjes dhe suksesit.

  Chelsea
 • Kirsten

  Përpara partneritetit me Ouxun Hairs, vizitova fabrikën e tyre për të siguruar profesionalizmin dhe angazhimin e tyre.Duke parë inventarin e tyre të gjerë të flokëve, punëtorinë moderne dhe ekipet e përkushtuara, duke përfshirë zejtarë të aftë dhe staf të ditur shitjesh, e forcoi vendimin tim.Profesionalizmi i tyre më bindi të importoja flokët prej tyre.Që atëherë, bashkëpunimi ynë ka lulëzuar, duke marrë vlerësime të vazhdueshme nga klientët tanë.Vlerësimet pozitive konfirmojnë zgjedhjen tonë dhe kam besim në partneritetin tonë të qëndrueshëm për një kohë të gjatë.

  Kirsten