kontakt

Kontaktoni

Po kërkoni për femra, xhufkë për meshkuj, paruke dhe zgjatime flokësh?

Ouxun Hair është e specializuar në krijimin e zgjatimeve të flokëve, parukeve dhe parukeve, të dedikuara për ofrimin e produkteve të personalizuara që përputhen me nevojat tuaja individuale dhe kufizimet buxhetore.

Çmimet konkurruese me shumicë

Për porositë me shumicë të sistemit të flokëve dhe zgjatimeve të flokëve, ne ofrojmë zbritje të konsiderueshme dhe promovime ekskluzive.

Flokë të virgjër me kutikulë premium

Ne përdorim ekskluzivisht flokët më të mirë të njeriut Virgjëreshë, duke siguruar me përpikëri 100% shtrirje të kutikulave.

Asistencë gjithëpërfshirëse për personalizim

Ekipi ynë prodhon produkte me porosi të flokëve të njeriut të përshtatura sipas specifikave tuaja unike.

Shërbime të aftë OEM/ODM

Me mbi 10 vjet përvojë, ne jemi të pajisur mirë për të përmbushur nevojat tuaja të prodhimit me porosi.

Na kontaktoni

Na tregoni nevojat tuaja

Na dërgoni një Email

Nëse emaili është mënyra juaj e preferuar e kontaktit, ju lutemi na dërgoni një mesazh në

info@ouxunhairs.com.

Lidhu përmes WhatsApp

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos hezitoni të na kontaktoni.

Klikoni këtu për të filluar një bisedë.

Na bëni një vizitë

Ne mirëpresim të gjithë të interesuarit për produktet ose shërbimet tona të vizitojnë vendndodhjen tonë.

Ejani dhe shikoni vetë!

Ne premtojmë t'ju përgjigjemi brenda 12 orëve.