Производи за женски перики
Производи за екстензии за коса
За нас
Производи за машки перика

Сведочете го квалитетот на косата што го обожаваат безброј перики

 • Сведок на квалитетот на косата што го обожаваат безброј влијателни перики (8)
 • Сведок на квалитетот на косата што го обожаваат безброј влијателни перики (7)
 • Сведок на квалитетот на косата што го обожаваат безброј влијателни перики (6)
 • Сведок на квалитетот на косата што го обожаваат безброј влијателни перики (5)
 • Сведок на квалитетот на косата што го обожаваат безброј влијателни перики (4)
 • Сведок на квалитетот на косата што го обожаваат безброј влијателни перики (3)
 • Сведочете го квалитетот на косата што го обожаваат безброј влијателни перики (2)
 • Сведок на квалитетот на косата што го обожаваат безброј влијателни перики (1)
 • нехируршки-замена-феникс
 • Колекцијата Weft
 • Врвот на главата
 • Сведочете го квалитетот на косата што го обожаваат безброј перики

Истакнати производи

 • Екстензии за коса
  Екстензии за коса
 • Мажите
  Мажите
 • Жените
  Жените
ПовеќеПовеќе

Приватна етикета за коса и алатки

Барате прилагодена коса?Нашите специјалисти можат да помогнат во изворот за вас!
Разговарајте со нашиот тим

ПовеќеПовеќе

Не сте сигурни кој производ е вистинскиот за вашиот клиент?
Дозволете ни да помогнеме!

ПовеќеПовеќе

Зголемете го вашиот бизнис со коса со прилагодени фризури/перики

Ouxun е водечки производител во Кина специјализиран за сопствени парчиња коса и перики за жени и мажи.Нашите сопствени системи за коса се направени да бидат практично невидливи и да изгледаат многу природно.Се гордееме со одржувањето на нашите високи стандарди, користејќи техники како што е рачно плетење за да ја зголемиме издржливоста и да обезбедиме лесен, кул и удобен дизајн.Секој прилагоден производ е прилагоден на вашите специфични преференции, вклучувајќи боја, виткање, должина и насока на косата.Со еден од нашите сопствени системи, вашите клиенти можат самоуверено да живеат како што сакате, без разлика дали тоа е спиење, туширање или учество во активен спорт.

Видете повеќе ПрилагоденоВидете повеќе Прилагодено

Ги прифаќаме сите сопственици на бизниси за коса со целосни услуги

Зошто сме различни од другите

Придобивки за вашиот бизнис со коса

Изработка на коса - ништо не се споредува

Ouxun Hair претставува глобален симбол на занаетчиска извонредност, специјализирана за изработка на 100% Remy/Virgin перики за човечка коса, навлаки за коса, екстензии за коса, машки топи и многу повеќе.Нашата посветеност на квалитетот и прецизното изработка не издвојува, правејќи го секое парче невидливо, волшебно во движењето и луксузно на допир.Ова им дава моќ и на жените и на мажите со неспоредлива самодоверба.Понатаму, ние им помагаме на трговците на големо, дистрибутерите, новите бизниси за коса, сопствениците на салони и фризерите да постигнат поголем успех.

Проект за производство на слаба коса за вашата коса/перики/екстензии за коса

 • Само најдобар квалитет на косата
 • Откријте материјали
 • 100% контрола на квалитет
 • Пакет што го одзема здивот

Зошто Ouxun Hair е вашиот најдобар избор за бизнис со коса

Ажурирани прегледи од нашите клиенти

Нашиот успех се мери според тоа како нашите клиенти се чувствуваат за нивното искуство со нас.

 • Алиса

  Апсолутно го обожавам квалитетот на екстензии за коса што ги купив од Ouxun Hairs.Бесшевната мешавина со мојата природна коса и издржливоста на екстензиите ги надминаа моите очекувања.Ви благодарам што доставивте производ кој навистина го подобрува изгледот на моите клиенти

  Алиса
 • Амело

  Вашите неверојатни медицински перики и прекривка за коса ја менуваат играта за мојот бизнис.Опциите за квалитет, удобност и прилагодување ги надминаа моите очекувања.Клиентите сакаат колку природно изгледаат и се чувствуваат, а прилагодливото вклопување обезбедува дополнителна самодоверба.Ви благодариме што обезбедивте таков вреден производ што прави вистинска разлика во животите на луѓето. Исто така, сакам да ја пофалам комуникацијата и ефикасноста на вашиот тим во текот на процесот на купување.Вашата посветеност на извонредност е очигледна од почеток до крај.

  Амело
 • Бенџамин

  Бидејќи со години бев посветен покровител на Ouxun Hairs, сега имам привилегија да ги претставувам како нивен амбасадор.Во однос на квалитетот и изработката, нивните системи за коса стојат со глава и рамена над оние на другите добавувачи со кои соработував.Откако ги вклучив нивните производи, моето студио за коса беше сведок на невиден раст. Мојата улога како амбасадор ја нагласува непоколебливата доверба и доверба што ја имам во Ouxun Hairs.Поврзаноста со нив ме исполнува со гордост и со цело срце ги поддржувам на секој што е во потрага по исклучителни системи за коса.Нашето партнерство има трансформативно влијание во индустријата за губење на косата, подобрувајќи ги животите и процутот заедно.

  Бенџамин
 • Челзи

  Повеќе од една деценија, мојата соработка со Ouxun Hairs беше постојана.Во текот на овие десет години, нашето патување започна како скромен салон во Лондон, а денес, гордо стоиме како еден од врвните брендови за коса во ОК.Оваа извонредна трансформација не би била можна без непоколебливата поддршка на Ouxun Hairs.Од срце им благодарам за нивната непроценлива помош во нашето патување на раст и успех.

  Челзи
 • Кирстен

  Пред да станам партнер со Ouxun Hairs, ја посетив нивната фабрика за да се осигурам нивната професионалност и посветеност.Сведочејќи го нивниот обемен инвентар на фризури, најсовремената работилница и посветените тимови, вклучително и квалификувани занаетчии и упатен продажен персонал, ја зацврстија мојата одлука.Нивниот професионализам ме убеди да внесам коса од нив.Оттогаш, нашата соработка напредуваше, добивајќи постојана пофалба од нашите клиенти.Позитивните критики го потврдуваат нашиот избор и јас сум уверен во нашето трајно партнерство на долги патеки.

  Кирстен